Obavijest građanima čija kućanstva nisu priključena na vodoopskrbni sustav

Obavijest građanima čija kućanstva nisu priključena na vodoopskrbni sustav. Komunalno poduzeće d.o.o. i

Grad Knin sklopili su ugovor o opskrbi pitkom vodom putem socijalnog motornog vozila auto-cisternom.

Ovim putem želimo  obavijestiti građane u naseljima na području Grada Knina čija kućanstva nisu priključena na vodoopskrbni sustav, da su Grad Knin i Komunalno poduzeće d.o.o. Knin, sklopili Ugovor o opskrbi pitkom vodom putem specijalnog motornog vozila auto-cisternom.

Navedenim ugovorom, Grad Knin, osigurao je prijevoz specijalnim motornim vozilom auto-cisternom,  a Komunalno poduzeće d.o.o., priključak za punjenje sa postavljenim mjernim uređajem kao i zdravstvenu ispravnost i kvalitetu vode u skladu s važećim propisima i standardima.

Obrazac i predaja zahtjeva obavlja se u uredu br. 13. kod Komunalnog poduzeća d.o.o., ul. Trg Oluje br. 9., Knin, svakog radnog dana u uredovnom radnom vremenu od 07.30 – 13.00 sati, izuzev od 10.00 – 10.30 sati. Primjerak zahtjeva se može preuzeti OVDJE. Cijena koju plaćaju  socijalno ugroženi građani za količinu isporučene vode nužne za osnovne potrebe kućanstva utvrđuju se u visini od 60% od osnovne cijene, a obračunava se prema popisu socijalno ugroženih građana jedinice lokalne samuprave Grada Knina, a razliku od preostalih 40% od osnovne cijene vode osigurat će Grad Knin. Struktura cijene vodne usluge za isporuku vode putem auto cisterne,može se pogledati OVDJE.

Komunalno poduzeće d.o.o. podnositelju zahtjeva ispostavit će račun za ispručenu pitku vodu u količinama koje je preuzeo prijevoznik, a koji je istu isporučio na kućnu adresu.