SIVIK 2015. - FOTOGALERIJA

U Umagu su od 27. do 31. svibnja 2015. godine održane 34. Sportske igre vodovoda i kanalizacije u organizaciji Hrvatske grupacije vodovoda i kanalizacije. Komunalno poduzeće d.o.o. sudjelovalo je s 13 svojih djelatnika.

Djelatnici Komunalnog poduzeća natjecali su se u 8 kategorija: mali nogomet, košarka, pikado, kuglanje, kamena s ramena, šah, boćanje i vodovodne djelatnosti.

Od rezultata bismo istaknuli onaj iz kategorije ''kamena s ramena'' u kojoj su naši djelatnici završili na 5. mjestu, a u ostalim smo kategorijama uspjeli popraviti prošlogodišnje rezultate.

Zahvaljujemo Erste&Steiermärkische Bank d.d. na sponzorstvu, te ostalim donatorima: Grad Knin, Pomak d.o.o., Andel d.o.o., Geomapa d.o.o., Stolarija Lapčić, Gradnja Komerc, Čistoća i zelenilo, Gostionica Tri lovca i Gutić Gradnja.

Pogledajte galeriju slika!